Lokalizacja inwestycji Projekt Park to jej ewidentny atut. Osiedle powstaje w pobliżu ulicy Jagiellońskiej, w spokojnej i zielonej części ulicy Mickiewicza, tuż obok Muzeum Historycznego miasta Legionowo.

W odległości mniejszej niż kilometr od naszego osiedla znajdują się również najważniejsze obiekty użytku publicznego: Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury oraz Stadion ARENA. W pobliżu dostępne są placówki oświatowe, takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, a także ośrodki służby zdrowia i obiekty kulturalne.

W okolicy istnieje kilka sklepów ogólnospożywczych i innych. Równolegle z budową Projekt Park powstanie lubiany supermarket, który dostarczy dodatkowej oferty handlowej umożliwiającej zrobienie niezbędnych zakupów w drodze do domu.

Legionowo zapewnia swoim mieszkańcom rozbudowaną infrastrukturę umożliwiającą dostęp do dogodnych form rekreacji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie – liczne place zabaw, halę sportową, stadion, skatepark, basen, siłownie, ściankę wspinaczkową oraz ścieżki rowerowe.

Tylko 7 km dzieli miasto od Zalewu Zegrzyńskiego, ulubionego miejsca wypoczynku wielu osób z racji szerokiej oferty sportów wodnych oraz możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu. Z kolei w odległości kilku kilometrów na północny zachód, w okolicach miejscowości Jabłonna, słynnej z licznych zabytków oraz rezerwatu przyrody, usytuowane jest pierwsze w powojennej Polsce pole golfowe Rajszew. Jest to coraz bardziej popularne miejsce spotkań towarzyskich i biznesowych, dające możliwość skorzystania zarówno z nauki i gry w golfa w otoczeniu starodrzewu nadwiślańskiego, jak i innych form aktywnego wypoczynku.

Legionowo oddalone jest od centrum Warszawy o około 20 km, co dzięki autobusowej komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej kolei (podróż zajmuje 30 min.), a także nowej trasie szybkiego ruchu, gwarantuje dogodny i sprawny dojazd do stolicy.

Projekt Park w Legionowie jest więc doskonałą propozycją zarówno dla osób aktywnych, jak i tych, które szukają ciszy i spokoju. Szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi, dla których ważne jest zapewnienie sobie codziennego komfortu życia i jednocześnie skorzystanie z przystępnej oferty mieszkaniowej. Jest również doskonałą alternatywą dla mieszkańców Warszawy, którzy chcą mieć dobry dojazd do pracy czy też dostęp do atrakcji kulturalno-rozrywkowych stolicy i jednocześnie bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych.